שמם של העיסויים נקשר בעיקר עם תרבות הפנאי והבילויים. עם זאת, חשוב להבין כי בכוחו של המגע המקצועי של המעסה, לשחרר את המטופלים – פיסית ומנטלית, ולגרום להם לחוש הטבה משמעותית. אם גם אתם רוצים להתפנק לכבוד אירוע מיוחד שאתם חוגגים בעיסוי אישי, דעו כי אתם בוחרים נכון! האמת היא שלא באמת צריך סיבה מיוחדת על מנת להתפנק, אך לפניכם סקירה קצרה של כל האירועים שכדאי לחגוג עם עיסויים!

בין העיסויים המוצעים לכם:

  • עיסוי צוואר
  • עיסוי שוודי קלאסי
  • עיסוי כתפיים
  • עיסוי תאילנדי ועוד…

מהו העיסוי המתאים לכם ביותר? תאמו ציפיות עם המעסה שלכם, שקפו מהי מטרתכם מהעיסוי וכך תקבלו המלצה אודות סוג העיסוי האידיאלי בעבורכם.

1.יום הולדת יש רק פעם בשנה!

הדבר המקסים באמת ביום ההולדת, הוא שמדובר על יום שבו המון אנשים מרגישים בנוח להעניק לעצמם. כך לדוגמא, ישנן המון אמהות שעובדות במשרה מלאה 24/7 בלהיות אמהות מושלמות. הנתינה האינסופית למשפחה ולילדים, המון פעמים מונעת מהן לפנק את עצמן. ביום ההולדת, תוכל כל אישה לבלות עם בן הזוג או עם החברות הטובות, בעיסוי מפנק שישחרר אותה, ימלא את מאגרי האנרגיה ויגרום לתחושה חיונית יותר.

2.הצעת נישואין

המון גברים מעסיקים את עצמם בשאלה: איך להציע נישואין? אמנם אין תשובה אחת, אך אחת הדרכים להציע נישואין היא בשיאו של יום פינוק משותף. איך הצעה שכזו מתקיימת בפועל? לאחר עיסויים שניתנו לכל אחד מבני הזוג, יוכל הגבר להרים לחיים עם בת הזוג שלו, וגם לכרוע ברך עם טבעת נוצצת. בזמן הזה, בו נמצאים באווירת חופש, שחרור ושלווה, אפשר גם לתכנן את העתיד הורוד המשותף.

3.מסיבת רווקות

אי אפשר לדבר על הצעות נישואין מבלי לדבר גם על מסיבת הרווקות. רגע לפני החתונה, חוגגות הכלות לעתיד מסיבה נשית ובלתי נשכחת! מסיבה במכון העיסויים מייצרת אווירה סולידית, נעימה וסופר-שיקית. כל אחת מהחברות תזכה לקבל עיסוי מפנק, ולאחר מכן יוכלו כולן יחד לחגוג. מובן כי העיסוי הינו פינוק בסיסי, וישנה אפשרות לפנק את החברה שמתחתנת גם בטיפולים נוספים כדוגמת טיפול פנים.

4.מסיבות גיבוש לעסקים

כמו כן, ניתן לחגוג אירועי גיבוש וצוותים במכון הספא! עובדים רבים יכולים להעיד עד כמה הם עובדים קשה, ועל הצורך למלא את הגוף והנפש באנרגיה. יום הגיבוש השנתי, הוא בדיוק הזמן לעצור, לקחת אוויר ולהתפנק! בחגיגת גיבוש שכזו, כל עובד בתורו יזכה לקבל עיסוי – בין חצי שעה לשעה וחצי, ליהנות ממתקני הספא ומתחושת הביחד החברתית הנדרשת באירועים מסוג זה.

 

מרחבי הרשת:

מטרנה – הכי קרוב אלייך אמא , עמוד הפייסבוק של חברת מזון התינוקות המובילה בישראל.

מטרנה בויקיפדיה – כל המידע על חברת מזון התינוקות המובילה בישראל