כשאנחנו מחפשים לצאת לסופשבוע רומנטי בצפון, סופשבוע זוגי ונעים, או לחילופין אם אנחנו רוצים לבלות יום כיף אחד בצפון עם בן או בת זוג, עם חברות או חברים, בני משפחה או אפילו לבד, עומדות לרשותנו אופציות שונות.

אנחנו יכולים לבחור בין צימר איכותי בו אנחנו יכולים להירגע, אנחנו יכולים לבחור מסעדה בה נוכל ליהנות מארוחה טובה, אנחנו יכולים להחליט על מסלול טיול למקום מסוים, ומעבר לכך, אנחנו יכולים להזמין מקום בספא בו נוכל לקבל שורה ארוכה של טיפולים מתוך התפריט שמחזיק המקום.

נכון, אנחנו לא צריכים לנסוע אל הצפון בשביל ליהנות מספא טוב, אנחנו יכולים למצוא היום בכל מקום ספא עם שירותים וטיפולים כאלה ואחרים, אך אם אנחנו רוצים ליהנות מהחוויה בצורה מושלמת, אז יהיה נכון עבורנו לבחור בספא שנמצא במקום רגוע ושלוו, מקום נעים, מקום שנמצא באווירה פסטורלית, מקום שיש סביבו נוף יפה ומרשים. במובן הזה, צפון הארץ עונה בדיוק על מה שאנחנו מחפשים.

מן הסתם, אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של מקומות ספא בצפון הארץ, החוכמה היא לדעת לבחור את המקום הנכון עבורנו. מקום בו אנחנו יכולים גם ליהנות מטיפולים ברמה גבוהה, מטפלים איכותיים, וכאמור מכל מה שנלווה לכך, אותם דברים שציינו קודם לכן, החל מאווירה, נוף, שלווה וכדומה.

לפני שנסביר כיצד בוחרים ספא בצפון הארץ, נדגיש נקודה חשובה. אם אנחנו רוצים להזמין מקום לספא, בין אם זה בסופשבוע ובין אם זה במהלך השבוע, אנחנו צריכים לוודא מספיק זמן מראש שיש מקום. אנחנו צריכים לקחת בחשבון, שיש מקומות רבים שלא פעילים בסופשבוע ויש מקומות שצריכים להזמין בהם מקום, כמה חודשים מראש. לכן, מוטב לא להתמהמה ולא לחכות עם זה. אלא למהר ולהזמין כמה שיותר מוקדם.

איך עושים את הבחירה הנכונה

ראשית, אנחנו צריכים לחפש מקום עליו אנחנו יכולים לקבל את כל ההמלצות שיכולות לעזור לנו להחליט. זה אומר שעלינו לוודא שמדובר במקום עם צוות מטפלים איכותי, מקום אמין, מקצועי, מקום שאנשים הגיעו אליו וממליצים עליו.

שנית, אנחנו צריכים לבחון מה סוג הטיפולים שהמקום מספק, מעבר לכך, מה סוג החבילות שהמקום מציע. רצוי שאנחנו לא נבחר מקום שמציע חבילות פשוטות מדי או חבילות יקרות ללא תמורה מספקת. אנחנו צריכים לבחור מקום בו נוכל אנחנו נוכל לקבל את החבילות הטובות ביותר בהתאם למה שאנחנו מוכנים ויכולים לשלם.

שלישית, רצוי לבדוק איפה בדיוק נמצא הספא, כיצד ניתן להגיע אליו, כמה זמן זה ייקח לנו. אם אנחנו נוסעים למספר ימים לאזור, זה פחות משפיע, אם אנחנו נוסעים במיוחד ומגיעים מרחוק, אנחנו צריכים לקחת בחשבון את הזמן שייקח לנו להגיע ואת הזמן שייקח לנו לחזור.