לצמח האלוורה מיוחסות סגולות רפואיות רבות ובכללן טיפוח העור והשיער. חברת הרבלייף משווקת תרכיז להכנת משקה אלוורה המכיל 40% מיץ אלוורה ומתאים לשימוש יומיומי. משקה זה תורם לניקוי פנימי של הגוף ולפעות מערכת העיקול.

מלבד מיץ האלוורה של חברת הרבלייף, ישנם מוצרי טיפוח על בסיס הצמח המופלא הזה שמכיל את החלבון קלוגן המסייע בהזנת העור והשיער וכן מרפא גירויים ופצעים בעור. חברת הרבלייף משתמשת בסגולותיו של צמח האלוורה ומייצרת מוצרי טיפוח לעור הכוללים גם ויטמנים חשובים לעור המסייעים למראה עור בריא וזוהר.

מוצרי טיפוח

ליין המוצרים HERBAL ALOE של חברת הרבלייף מכיל מגוון מוצרים כגון, סבון אמבט, תחליב ידיים, שמפו מחזק ועוד. המשותף לכולם הוא כמובן צמח האלוורה. במאמר זה בחרנו להתמקד במוצר אחד אשר ישאיר את עורך רך וחלק לאורך זמן. הכירי את הג'ל המרגיע מסדרת מוצרי האלוורה של הרבלייף.

ג'ל מרגיע מעושר באלוורה

הג'ל המרגיע של חברת הרבלייף מועשר באלוורה ובצמחי מרפא אשר מרככים את העור ומעניקים לו מראה חלק ומגע רך. הג'ל מיוצר ללא בושם וללא גופרה ופארבן – כימיקלים שמזיקים לבריאות. שימוש קבוע במוצר זה יספק לעורך את כל הדרוש לו. חשוב לציין שהג'ל הוכח כמסייע לעור חלק ורך יותר.

לסיכום

מוצרי טיפוח על בסיס צמח האלוורה מעניקים לעור מגע רך ומראה חלק ומסייעים לשמירה על הזנה נכונה לעור לאורך זמן. הג'ל המרגיע של חברת הרבלייף הוכח כיעיל לעור חלק ורך ושימוש קבוע בו יעניק לך את העור המושלם.