השימוש בחומצה היאלורונית תפס תאוצה רבה בשנים האחרונות לאור קלות השימוש והאפקטיביות הרבה של חומר זה.

מי שמעוניינת לבצע טיפול מסוג זה בוחנת את האופציה אצל כמה רופאים כדי להיות רגועה שמדובר ברופא מומחה שמבצע נושא זה במיומנות רבות לאור המלצות שהיא קיבלה מחברות או קרובות משפחה שביצעו הליך זה אצלו לא מכבר והיו מאד מרוצות מהאנושיות של הרופא, מההליך המקצועי ומהתוצאה בפועל.

היערכות להזרקת חומצה היאלורוגנית

הרופא נפגש עם המועמדת לביצוע הזרקת חומצה היאלורונית כדי לוודא אילו מהטיפולים מתאימים לה ומה היא רוצה לבצע מתוכם. הרופא מוודא שמבחינה רפואית המועמדת עומדת בקריטריונים, אם לדוגמה אין לה רגישויות מסוימות שעלולות למנוע את ביצוע הפעולה הרצויה.

שלושה ימים לפני מועד הטיפול, תקבל הלקוחה כדורי זובירקס נגד הרפס וזאת כדי למנוע היוצרות של הרפס בשטח הפנים לאחר הטיפול.

הזרקה של חומצה היאלורונית בפנים

נשים שחשות שינויים במבנה הפנים שלהן כמו לדוגמה שפתיים רפויות, שקע בסנטר, קמטי הבעה, קמטים בין האף לשפתיים, לחיים שקועות, שקעים מתחת לכל אחת מהעיניים ונראות כללים המביעה עצב או עייפות, מעוניינות ליצור שינויים. כדי לשפר את הנראות הזו, מתאמת הלקוחה הזרקת חומצה היאלורונית בקליניקה שנבחרה למטרה זו.

בשלב הראשון מקבלת הלקוחה חומר אלחוש ולאחר מכן ההזרקה מתבצעת על ידי רופא מומחה לתחום זה אשר מזריק את החומצה בכל המקומות שעליהם סוכם מראש. דרגת הסמיכות של החומצה משתנה על פי כמות החומר שיש להחדיר לכל אחת מהנקודות וזאת על פי הצורך בכל נקודה בעייתית כדי ליצור עור חלק ואיזון של הנפחים.

בתום ההזרקה שאינה כואבת כלל, הרופא המנתח מאזן את הכמות של החומרים וזאת כדי שלא יוצרו גושים בתוך הנקודות שאליהן בוצעה הזרקת חומצה בפנים.

תוצאות של הזרקת חומצה היאלורונית

לאחר קבלת הזרקת חומצה היאלורונית עלולים להיות בנקודות שונות בפנים של המנותחת שטפי דם בדרגות שונות, נפיחויות וגם אדמומיות. אם מדובר בתופעות קיצוניות, תקבל המחלימה כדורי ארניקה כדי לזרז את הורדת רמת הנפיחות. אם הנפיחות היא מינורית, אין צורך בכדורים והנפיחות תרד באופן טבעי תוך פרק זמן קצר של כמה ימים בודדים.

לאחר פרק ההחלמה, הרופא בודק את התוצאות כדי לוודא שהכול תקין, הזרקת חומצה היאלורונית בוצעה בהצלחה והאישה תיהנה מהנראות החדשה שלה לאורך 12-10 חודשים כשהעור חידש את הגמישות שלו והמראה הוא רווי לחות ומאד אסתטי. לאחר פרק זמן זה אם היא תרצה לבצע הליך זה שוב, היא תבוא לקליניקה והדבר יתבצע שוב.

אם הלקוחה אינה מרוצה מהתוצאה, יש אפשרות לבצע הליך הפוך של שאיבת החומצה היאלורונית שהוזרקה וכך הלקוחה תחזור לנראות הקודמת שלה הכוללת קמטים, לחיים שקועות ועוד.

 

מרחבי הרשת:

מטרנה – ויקיפדיה

סיבים אופטיים – הצטרפו לשירות אינטרנט סיבים אופטיים yes+FIBER מבית yes