עיסוי שוודי, תאילנדי, צוואר או כתפיים – לא משנה באמת באיזה עיסוי תבחרו, הרי שיש לכם מטרה אחת ברורה: להתפנק! בעת שתבינו אילו פרמטרים משפיעים על מידת הפינוק והסיפוק שלכם מהעיסוי, יהיה לכם קל יותר לבחור במעסה ובעיסוי הספציפי. אז מה הופך עיסוי למפנק במיוחד? שימו לב:

מקצועיות וניסיון המעסה

הדבר המשמעותי ביותר הוא הניסיון המקצועי של המעסה. מדוע? משום שמעסה מקצועי יודע איך לגעת –  המגע שלו מבוקר, עדין ומדויק, הוא יודע איך לחלק את הזמן בצורה כזו שתאפשר עיסוי על כל הגוף, והוא בעיקר יודע לקרוא אתכם במהלך העיסוי. עיסוי מפנק יטיב עמכם, יעורר אתכם ויאפשר לחוש לחוש נמרצים וחיוניים. מנגד, עיסוי קצת פחות טוב עלול לגרום לכם לתסכול, אכזבה ובמקרים קיצוניים אף לכאבים פיסיים.

השמנים הייחודיים

אמנם ישנם עיסויים יבשים, אך מרבית העיסויים מתבצעים עם שמנים ייחודיים. איך השמן תורם לתחושת הפינוק? המגע שנוצר בעקבות השמן על גופכם הוא מגע רך, עדין וחמים יותר. ידיו של המעסה המרוחות בשמן, מאפשרות לו לעסות את איברי גופכם בקלות, גמישות ורכות. מעבר לכך, השמנים מוסיפים מימד נוסף – הם תורמים בריח. כידוע, השמנים מפיצים בושם של ממש בחדר הטיפולים, וכך אתם נהנים מאווירה מפנקת, מרגיעה ומשחררת.

חדר הטיפולים העוטף

אם אתם שואלים את עצמכם מה עוד משפיע על מידת הפינוק מהעיסוי, הנה התשובה: חדר הטיפולים. חשוב מאד שתתאמו לעצמכם עיסוי במכון מפנק, מאובזר, מעוצב ונקי. הדברים שאתם צריכים להבטיח כי קיימים בחדר הטיפולים:

  • מיטת טיפולים חדישה ונוחה
  • מזגן – רלוונטי לחורף ולקיץ
  • חדר טיפולים משופץ ומעוצב
  • מגבות נקיות – לגוף ולפנים
  • מפיץ ריח / נרות ריחניים / קטורת
  • אופציה: חדר שירותים בתוך חדר הטיפולים

ככל שתחושו עטופים יותר, כך תיהנו יותר – לפני העיסוי, במהלכו ובדקות שאחריו המוקדשות למנוחה. תוכלו לתאם ציפיות מראש, ולהתעניין עם נציגי המכון אודות מידת אבזור חדרי הטיפולים.

ועוד דבר אחד המשפיע על מידת הפינוק שלכם…

מרבית האחריות מוטלת על מכון העיסויים והמעסה בעצמו. עם זאת, האחריות היא גם שלכם. על מנת שאכן תוכלו להתפנק, להשתחרר ולהפיק את המיטב מהעיסוי, חשוב שתשאירו את השגרה שלכם מחוץ לחדר הטיפולים. לא משנה איזה יום עבודה עבר עליכם ועד כמה אתם מתוחים מיום המחר: על מנת שתיהנו, חשוב שתהיו משוחררים מנטלית. רק כך, באמת תוכלו להתמסר למגע המעסה, לחוש בשחרור הפיסי והרגשי וליהנות מחוויה מפנקת ומעצימה.