נדמה כי כל כמעט כל אחד מאיתנו מעוניין לשמור על טיפוח בסיסי של עור פנים. אחדים מאיתנו מסתפקים בשטיפה יומית עם סבון פנים ומקסימום טיפול פעם בכמה זמן, בעוד אחרים יקפידו על שגרת טיפוח אדוקה יותר. בין לבין נראה כי הרבה אנשים מחפשים מוצרים טובים לשימוש קבוע ואין ספק שסרום פנים זו אפשרות מצוינת. בואו ננסה להבין מה זה בכלל המוצר הזה, למי הוא מתאים ומאיזה גיל אפשר להתחיל להשתמש בו.

מהו סרום?

סרום הוא למעשה תכשיר קוסמטי ייחודי המכיל ריכוז גבוה במיוחד של חומרים חשובים וחיוניים לעור הפנים שלנו. בין היתר מדובר על מרכיבים בעלי תכונות אנטי אייג׳ינג כמו קולגן וחומצה היאלורונית וכן מרכיבים שעוזרים בהמרצת הדם.

סרום לפנים הוא סרום ייעודי לעור הפנים שלנו. החומר הוא מרוכז ביותר ולכן מספיק להשתמש בכמות קטנה. עם זאת המוצרים הטובים באמת לא יהיו זולים, אבל בהחלט כאלו ששווים את ההשקעה בהם.

למי זה מתאים?

סרום פנים מתאים במקרים שונים ורבים:

  • מי שרוצה להחזיר לעצמו את הלחות הטבעית לעור הפנים.
  • מי שסובל מפיגמנטציה בפנים. ישנם סרומים מיוחדים שמטפלים בבעיה או מונעים היווצרות של כתמים חדשים.
  • בעלי מראה עור מבוגר. כאן חשוב למצוא סרום פנים אנטי אייג׳ינג עשיר בנוגדי חמצון המסייע בהאטת הזדקנות העור.

מאיזה גיל אפשר להשתמש?

רבים חושבים כי סרום פנים זה מוצר למבוגרים בלבד, אך האמת היא שהיתרונות הרבים שלו רלוונטיים כבר מגיל צעיר. החל משנות העשרים בהחלט אפשר להתחיל להשתמש ואלו שיבחרו בסרום איכותי ויקפידו להשתמש בו מדי יום, יהנו ממראה עור צעיר וחיוני גם בשלבים המאוחרים יותר בחיים.

מרחבי הרשת:

מטרנה – כתבה באתר כלכליסט: שיתוף פעולה עם עמותת ער"ן – מוקד לתמיכה רגשית עבור הורים

סיבים אופטיים – הצטרפו לשירות אינטרנט סיבים אופטיים yes+FIBER מבית yes