השימוש באיפור לראשונה הוא אירוע מרגש בהחלט! חשוב לזכור שהיופי אינו הדבר החשוב ביותר בחייך, ויש בך כל כך הרבה להעניק לעולם מעבר ליופי החיצוני שלך. השתמשי באיפור במידה וזכרי לטפח גם את היופי הפנימי שבך. אספנו עבורך, המתאפרת הצעירה, מספר קווים מנחים להמשך הדרך…

איפור

Keep It Simple

בין אם את חובבת האיפור העדין והיומיומי ובין אם את לא, לפשטות יש ערך משמעותי בעולם האיפור. קצת מדי איפור זה לא נורא, יותר מדי איפור זה כבר יכול להיות בולט הרבה יותר. התאימי את מראה האיפור לאירוע, ותזכרי שאיפור בסיסי לא מצריך הרבה מוצרים. ערכת איפור בסיסית מכילה: קונסילר, מייק-אפ, פודרה, מסקרה, סומק, אייליינר, עיפרון גבות או צללית, ליפגלוס ואודם.

מבצעי איפור

זה לא סוד שקיימים כל הזמן מבצעים במגוון אתרי איפור ומחלקות איפור לאורך השנה. ואין כל בעיה לחכות באמת למבצע משתלם ולמחיר מציאה על מוצרי האיפור האהובים עלייך. עם זאת, חשוב לוודא שהמוצר אכן מתאים לך ויותר מזה, שהוא לא יגרום חלילה לנזק. הקפידי לבחור מבצע מתאים ושעומדת מאחוריו חברה מוכרת עם המלצות טובות. כמובן שניתן להתנסות גם בחברות לא הכי מוכרות, אבל רק לאחר ששמעתן ממקור ראשון על התנסות טובה עם מוצרי החברה. ובכל מקרה, חשוב לבדוק את הרכב החומרים ולוודא שהמוצר מאושר ע"י משרד הבריאות – זה מאסט!

איפור בא ואיפור הולך…

עולם הטיפוח והיופי בכלל, ומוצרי האיפור בפרט, נוטים לטרנדיות גדולה ולמוצרים חדשים שגורמים לבאז ריגעי לפני שהם נעלמים לחלוטין בהיסטוריה הזוהרת של טרנדים חולפים. זכרי שלא כל טרנד בהכרח יתאים לך ואם מצאת סגנון שאת אוהבת, לא חייב להחליף וללכת אחרי כל טרנד חדש שמובילה אושיית רשת זו או אחרת.

גוון מותאם לעור

האיפור נועד להדגיש את היופי שבך, את עצמך, ולא אף אחת אחרת. הטעות הגדולה ביותר שאפשר לעשות בהקשר הזה היא בחירת גוון מייק-אפ שלא מתאים לך. בחרי מייק-אפ שתואם לצבע העור שלך ושהוא משתלב בהרמוניה על הפנים שלך. בחירה בגוון לא מתאים תביא לתוצאה מזעזעת שתבלוט לרעה, ולא משנה עד כמה המייק-אפ איכותי.

שמרי על בריאות העור – הסירי איפור

טיפ אחרון וחשוב – האיפור שלך יצא מושלם? היה לך ערב מהנה? יופי! כעת תורידי את האיפור עם מסיר איפור איכותי שינקה את הפנים ביסודיות, יעניק לחות מרעננת וירגיע את עור הפנים. השימוש במסיר איפור הוא חיוני וחשוב לבריאות העור ושמירה עליו לאורך זמן. ודאי שאת מצליחה להסיר איפור בקלות ושלא נשאר לך עור רגיש לאחר הסרת האיפור. במקרה כזה אולי שווה להתייעץ עם מאפרת מקצועית לגבי אופן הורדת האיפור או אפילו להחליף מסיר איפור למוצר אחר שיכול להתאים לך יותר.

לסיום, זכרי שלפעמים נראה שאפשר לטבוע בשפע הרב שחברות האיפור והקוסמטיקה מציעות לנו. כל הזמן אנו מגלות מוצר איפור חדש שהוא הוא – הדבר לו חיכינו. לפעמים אנחנו קונות מוצר איפור ומשתמשות בו בדיוק פעם אחת וזהו, כי מה שנראה בחירה נכונה במעמד הקנייה לא תמיד תואם למציאות. בסופו של דבר את תמצאי את המוצרים האהובים והמתאימים לך ביותר, ובהם תדבקי. מעת לעת תוכלי להתנסות מדי פעם בטרנד חולף שאולי יבוא לך טוב במהלך עונה אחת או שתיים.

עוד משהו שיעניין אותך:
מטרנה – להזמנה אונליין