עורנו זקוק לטיפול מתמיד כדי לשמור עליו בריא ויפה. הבסיס לשמירה על עור בריא ונקי הוא תזונה נכונה ואורח חיים בריא. תזונה נכונה אמורה לספק לעור את החומרים שתורמים לטיפוחו ולאיזון הנכון בעור. אורח חיים בריא כולל פעילות ספורטיבית, שינה טובה ובריאה והימנעות מחשיפה מזיקה לשמש. נוסף על כל אלו, ניתן להשלים את הטיפול בעור בעזרת מוצרי טיפוח שיספקו לעור את מה שהוא צריך.

כיצד תדעו לבחור את מוצרי הטיפוח הנכונים לעור שלכם?

ראשית חשוב לבחור מוצרים שהוכחו באמצעות מחקר קליני כמועילים לעור. ודאו שמוצרי הטיפוח שאתם משתמשים בהם מכילים את כל מה שדרוש לעור, כגון: נוגדי חמצון, ויטמינים, מינרלים, שומנים וכדומה. נוסף על כך, התמידו בטיפול, וצרו לעצמכם שגרה יעילה לטיפוח העור. לרשותכם מספר טיפים נוספים לבחירת מוצרי טיפוח יעילים לעור בריא ויפה.

  1. התאימו את המוצר לעור שלכם – לדוגמה, אם אתם סובלים מעור יבש במיוחד השתמשו במוצר שנועד למטרה זו במיוחד. מומלץ לאבחן את מצב העור שלכם לפני רכישת מוצרי טיפוח.
  2. אל תבחרו מוצר לפי מחירו אלא לפי החומרים והיעילות שלו – מיותר לציין שיש לקנות מוצרי טיפוח שנבדקו דרמטולוגית. זכרו לעבור על רשימת המרכיבים ולשלול אפשרות לרגישות למוצר.
  3. הגיל שלכם חשוב מאוד בעת בחירת מוצרי טיפוח לעור – העור סובל מבעיות שונות בהתאם לגיל, ומוצרים מסוימים על אף שהם טובים לא יועילו לכם.
  4. מומלץ לקנות קרם לחות שמכיל מקדם הגנה – השמש מזיקה לעור יותר מכל, ובמיוחד בארץ שטופת השמש שלנו, הקפידו להגן על עצמכם מפני השמש ונזקי האיפור.
  5. עור בריא אינו נחלת הנשים בלבד – גם לגברים כדאי להשתמש במוצרי טיפוח לעור! הרבלייף, לדוגמה, מציעה מוצרי טיפוח לעור מסדרת SKIN המתאימים גם לגברים וגם לנשים.

לסיכום

הרבלייף, היא חברה המאמינה ומקדמת אורח חיים בריא. הקפידו לאכול נכון ולשמור על אורח חיים בריא כדי להעניק לעור שלכם את מה שדרוש לו להישאר בריא וצעיר. את הטיפול בעורכם תוכלו להשלים בעזרת מוצרי טיפוח לעור אותם יש למרוח בכל יום לקבלת תוצאות יעילות.