עם חלוף השנים בני האדם מחפשים דרכים משונות להישאר צעירים לנצח (לפחות במראה) כתוצאה מכך כל העוסקים בקוסמטיקה מחפשים דרכים חדשות לספק לנו את הצורך להישאר צעירים לאורך זמן או לפחות להרגיש כך. יש הפונים אל הקוסמטיקאיות המקצועיות בתחום על מנת לעבות את השפתיים או לצייר קו נוסף מעל הריסים, עיבוי הגבות או לחילופין פנייה לצורך טיפול בצלקות עור הפנים.

מהו איפור קבוע?

איפור קבוע או בשמו המקצועי מיקרו פיגמנטציה פירושו החדרת פיגמנט לעור לצורך עיבוי או מראה חדש ורענן. איפור קבוע הוא למעשה טכניקה של קעקוע על העור. החדרת הפיגמנט אל פנים העור באמצעות מחט. איפור קבוע במרכז הפך לטרנד, זהו לא סוד כי נשות מרכז הארץ משפיעות על האופנה המתפשטת לכל חלקי הארץ.

איפור קבוע בקו הריסים יכול להחזיק מעמד למשך עשרים שנים לעומת איפור קבוע בשפתיים, באזור זה האיפור הקבוע מחזיק רק כשנתיים. מיקום הביצוע הוא החשוב ביותר, לרוב האיפור הקבוע מתבצע בקו הריסים או לצורך עיבוי השפתיים.

לפני שאתם פונים לקוסמטיקאית לביצוע איפור קבוע חשוב שתבדקו מידע נוסף לגבי הקריטריונים הבאים :

  • גוון הפיגמנט.
  • סוג העור.
  • טיב החומרים והציוד איתם הקוסמטיקאיות המוסמכות עובדות.
  • מיומנות המאפר/ת.
  • המלצות מלקוחות קודמים.

לאחר שבדקתם את כל הקריטריונים תוכלו להתחיל בתהליך הראשוני לפני הקילוף הראשון בתהליך. חשוב שיהיה מרווח של זמנים בין טיפול לטיפול על מנת שהעור ירפא בהקדם האפשרי.

באיפור הקבוע הפיגמנט הוא מינרלי ומשמש למטרות קוסמטיות בלבד (איפור קבוע). פיגמנטים אלו שונים מציור קעקוע מכיוון שהוא נעשה בפנים ולא בשאר הגוף כמו בקיעקוע על ידי מקעקע.

איפור קבוע אסתטי

איפור קבוע אסתטי נועד על מנת להחיות את קווי הפנים ולגרום לפנים למראה צעיר ועשוי במידה רבה. איפור קוסמטי קבוע מתאים לנשים אשר מעוניינות לעבות את הגבות או את השפתיים או לחילופין מעוניינות בפס מעל קו הריסים. איפור קבוע הוא פתרון מעולה לנשים אשר סובלות מהזעת יתר ובעיות פיגמנטציה.

לסיכום, את האיפור הקבוע כדאי לבצע אצל קוסמטיקאית מוסמכת אשר הוכשרה לבצע את התהליך. נוסף, חשוב שתבדקו כי חומר הפיגמנט מאושר על ידי משרד הבריאות. את האיפור הקבוע מבצעים לשתי מטרות בולטות האחת היא צורך קוסמטי והשנייה היא טיפול בצלקות עור הפנים. בשתי השיטות כדאי שתשימו לב לגוון הפיגמנט, סוג העור, מיומנות המאפרת, המלצות מלקוחות קודמים ובמיוחד טיב החומרים.