מי לא נתקל לפחות פעם אחת בתחושה הזו שהגוף לא נראה כמו שהיינו רוצים שיראה?

כשהעולם שלנו, כיום, מעודד ליופי רזה וחטוב, לא יעזור לנו כלום. אנחנו נרצה את אותו הדבר. נרצה להרגיש רזים ויפים. אם לא בשביל העולם, אז בשבילנו.

הבאנו לכם 3 שיטות מומלצות ביותר להצרת ההיקפים, אחת מהשיטות בוודאות תתאים לכם-

בואו נודה בזה, ספורט

כן כן, השיטה הראשונה שנמליץ עליה היא ספורט. אין מה לעשות, ספורט לא עולה כסף, לא מצריך החלמה ואפשר לעשות אותו בכל מקום.

אף אחד לא אוהב את התהליך של להיכנס לכושר. התחושה הזאת שאתם מכריחים את עצמכם להתלבש בבגדי ספורט, לנעול נעלי ספורט ולצאת אל העולם במשאלה אחת- שיעבור מהר.

המון אנשים מספרים שההתחלה קשה אך לאחר מכן מתרגלים לפעילות הספורטיבית עד כדי כך שבלתי אפשרי עבורם להפסיק. נטען כי ספורט הופך להיות הכרח קיומי בחיים של רבים.

ספורט לא רק משפר את הבריאות שלכם, את סיבולת לב הראה שלכם ואת תפקוד השרירים. הספורט הנכון יעצב את גופכם ויתן לכם את המראה אליו אתם שואפים להגיע.

כירורגי וסיימנו

מתיחת בטן היא ניתוח די נפוץ והמטופלים השכיחים הם אלה המבקשים להיפטר מן השומן העודף שהצטבר בבטנם, את הכפלים, עודף העור וריפיונו.

מתיחת בטן מתבצעת בהרדמה מלאה, מתחיל בשאיבת השומן מחלל הבטן. ההפרדה בין השרירים לרקמת השומן מאפשרת מתיחת יעילה של עור הבטן. קחו בחשבון שניתוח מסוג זה עלול להביא איתו תופעות לוואי של כאבים, שטפי דם ונפיחויות.

 אך אלה עוברים בתהליך ההחלמה. כמו כן, אם עניין הצלקות מפריע לכם, ואתם לא רוצים שיראו את הצלקת בבירור, דעו כי הצלקות ממוקמות במקומות אסטרטגיים כמו קו הבקיני בכדי לאפשר בדיוק את מה שאתם מבקשים.

בודי טייט- מהדק הגוף

גם טיפול זה דורש הרדמה, אך הוא פחות פולשני מניתוח מתיחת בטן ובעצם תפקידו העיקרי של המכשיר הוא להמיס את שומן הבטן ולהעלים אותו בצורה כזו שתאפשר לעור הבטן להימתח ולתת מראה צעיר יותר ומתוח יותר לבטן.

הבודי טייט עובד על אלקטרודות המעבירות אנרגיית גלי רדיו והם מחממים את תאי השומן והורסים אותם. הטיפול מוכר כטיפול קצר ופשוט. תופעות הלוואי יכולות להיות כשטפי דם שיעברו תוך מספר ימים.

אם אתם חושבים על טיפולים שיעזרו לכם להצר את ההיקפים, עשו כל שביכולתכם בכדי לעזור לאותם טיפולים להיות מוצלחים ואפקטיביים לאורך זמן. שמרו על תזונה נכונה, פעילות ספורטיבית קבועה ועקבו אחרי הוראות הרופא במידה והחלטתם על ניתוח כזה או אחר. בהצלחה.