הסרת שיער בלייזר היא שיטה נפלאה ויעילה להסרת שיער, אך גם כזו שחשוב לעשות באופן האופטימלי ביותר אם רוצים לראות תוצאות. אחת השאלות הנפוצות בעניין היא מדוע כדאי לעשות הסרת שיער בלייזר דווקא בחורף וכפי שתבינו מיד, יש לכך סיבות רבות.

פחות חשיפה לשמש = טיפול יעיל יותר

אתם בטח יודעים שהסרת שיער היא יעילה יותר ככל שהחשיפה לשמש היא נמוכה יותר. בטיפולי קיץ ממליצים שלא להיחשף לשמש לפחות שבוע אחרי טיפול ולרוב ממילא זה ייפגע ביעילות הטיפול. בחורף השמש חלשה יותר, אנחנו לובשים שכבות ארוכות וממעטים לצאת החוצה, מה שאומר שהאפקטיביות של הטיפול היא משמעותית הרבה יותר.

הירידה באפקטיביות הטיפול בעקבות חשיפה לשמש אגב קשורה לשילוב של קרני השמש ופיגמנט המלנין בעור.

תוצאות הטיפול טובות יותר בחורף

עוד עובדה ידועה לגבי הסרת שיער בלייזר – ככל שהעור בהיר יותר וישנו ניגוד בולט יותר בין צבע השערה לצבע העור כך הטיפול יהיה אפקטיבי יותר. מה שקורה בחורף זה שצבע העור של רבים מחוויר בעקבות מיעוט החשיפה לשמש, הניגוד הזה נוצר והטיפול אפילו יעיל יותר. השילוב של כל הדברים האלו מביא לכך שטיפולי הסרת שיער בלייזר בחורף הם לא רק בטוחים, אלא יעילים למדי ומומלצים ביותר.

מתכוננים בחורף – נהנים בקיץ

בחורף אנחנו באופן טבעי מכוסים יותר ופחות עסוקים בלחשוף את הגוף. מי שישכיל לרכז את הטיפולים לתקופה הזו יוכל לקבל טיפול מעולה לקראת הקיץ שיהיה חלק למדי. בסופו של דבר ההצלחה של הטיפולים תלויה בריכוז שלהם ובמיעוט החשיפה לשמש. בדיוק בגלל זה הסרת שיער בלייזר בחורף היא מומלצת בהחלט ואם אתם מתבלטים אם ללכת על זה או לא, אין סיבה לחשוש.

 

מרחבי הרשת:

מטרנה – ויקיפדיה
מטרנה – באתר אוסם