מסתבר שניתן להמיס שומנים באמצעות האנרגיה האולטרה קולית הנפלטת ממכשיר האולטרסאונד ולצמצם את ההיקפים באזורים הרצויים. באמצעות צינורית ממתכת מגיעים אל הרקמות בהן מצטברים השומנים ומתחילים בתהליך ההסרה. השיטה מתבצעת בשילוב הזרקת נוזלים לאזור השטח שבו מעוניינים לטפל ובעזרת מתקן מיוחד. באמצעות מכשיר האולטרסאונד משדרים את האנרגיה הנפלטת וכך למעשה השומן מתפרק. הטיפול נמשך בממוצע בין שעה לשעתיים ומשך ההחלמה הינו קצר יחסית ונפרס על ימים בודדים. את הטיפול ניתן לבצע באזור הבטן העליונה, הבטן התחתונה, המותניים והירכיים.

 

למעשה, כל פולס של אנרגיה הורס את רקמת השומן, וכך תאי השומן והטריגליצרידים מומסים ונעלמים מהגוף דרך מערכת הלימפה והמערכת הוורידית. הגוף מייצר תגובה דלקתית וכך שאריות התאים נעלמות. התוצאה מתחלקת לשתיים: מצד אחד השומן מומס במקום הרצוי וכך אנו נהנים ממראה עור מתוח, חטוב ומשופר. מצד שני ההיקפים מצטמצמים משמעותית. המסת שומן באולטרסאונד מאפשרת להשיג שיפור ניכר במראה העור, באלסטיות שלו ואף מסרה את הצלוליט.

קיימים מגוון מכשירים באמצעותם ניתן לבצע המסת שומן באולטרסאונד:

  1. בלה קונטור- טכנולוגיית האולטרסאונד במכשיר זה משלבת גירויים חשמליים ועיסוי, מה שמעודד את התהליך וממקסם את התוצאות.
  2. אולטרה שייפ – מסייע לטיפול באזורים בעייתיים.

איך תדעו אם אתם מתאימים לביצוע המסת שומן באולטרסאונד?

ראשית כל, עליכם להתייעץ עם מומחה שיבדוק את מצבכם הרפואי. המסת שומן באולטרסאונד מתאימה עבור גברים ונשים להם שומן מיותר באזור המותניים, הגב ומרכז הגוף. אנשים שנוטלים תרופות המכילות סטרואידים או אספירין, חייבים בייעוץ רפואי ובהפסקת הצריכה. בתום הטיפול יש סיכוי להופעת נפיחות שתפחת לאחר מספר ימים. לרוב, הרופא המטפל יבקש מכם לעשות שימוש בחגורת לחץ מיוחדת זאת בכדי להדק את העור ולהשיג תוצאות מרביות.