הריון הוא תקופה מרגשת בחייה של אישה, בין אם הוא היריון ראשון, שני או שלישי. במהלכו, השינויים החלים בה אינם באים לידי ביטוי רק באופן פיזיולוגי, אלא גם באופן הורמונלי, ולא פחות חשוב מכך, נפשי. תמיד מומלץ לעשות לעצמנו יום כיף בספא עם בן הזוג או החברה הטובה, אבל כאשר את בהיריון, זה הרבה יותר מסתם מומלץ, זה נדרש.

 

חווית ספא בשליש הראשון להיריון

אם את בשליש הראשון להריונך, סביר להניח כי הבחילות עדיין נמצאות שם ברקע, העייפות התמידית והרצון לישון (במיוחד כשזה לא ההיריון הראשון, אלא כבר יש לך ילד אחד או שניים בבית) עלולים לגרום לך לרצות לוותר על החוויה… ובכן, אל! פשוט אל(!!!) תוותרי על התענוג הזה. עיסוי עדין, כאשר הוא מתבצע בידיה של מעסה מומחית, עשוי להפחית בצורה ניכרת את רמת ההורמונים המקושרים למתח (קורטיזול ונוראפינפרין) ולהעלות את רמת ההורמונים המרגיעים (סרוטונין ודופמין). חוץ מזה, שזה פשוט כיף לעצור את הכל למשך כשעתיים, להתפנק בעיסוי נעים ולהקדיש קצת זמן לעצמך.

לא משנה אם זה ספא בתל אביב, בנתניה או בחיפה – הכי חשוב, שהספא הספציפי בו תבחרי יציע עיסויים מיוחדים המתאימים לנשים הרות.

לגמרי מגיע לך. J

 

תענוג בספא בשליש השני להיריון

את מתחילה לתפוח, הבחילות כבר נחשבות לנחלת העבר, אבל העייפות עוד שם, בעיקר בגלל תחושת הכבדות החדשה שמתלווה לכל תנועה שלך. הבטן כבר מציצה לה והיא אפילו קצת רגישה למדי, הגב, השרירים והפרקים שלך קצת כואבים מהעלייה במשקל. זה הזמן לשנות את תנוחת העיסוי ולעבור לשכיבה על הצד, להתמכר לתחושה של התענוג המלווה את העיסוי העדין, לנשום עמוק ולחוש כיצד כל מתח השרירים מתפוגג והגוף שלך הופך לנינוח ורגוע.

 

הנאה מושלמת בספא בשליש השלישי של ההיריון

את חשה כבדה וקצרת רוח, מתגעגעת לגזרה הישנה שלך, וגם מעט חוששת מפני העתיד לבוא. זהו זמן מעולה לעצור את הכל ולהעניק לעצמך פינוק בעיסוי מיוחד לנשים בהיריון. עיסוי בשליש האחרון להיריון יכול להקל על הבצקות והתנפחות הפרקים שמופיעים בחודשי ההיריון האחרונים, להמריץ את זרימת הדם ברקמות הרכות ולהמריץ את פעולתה של המערכת הלימפטית, אשר מנקה את גופנו מרעלים. הלידה העתידה להתרחש בקרוב מלחיצה אותך מעט, ואין דרך טובה מעיסוי מקצועי כדי להפחית את המתח הזה ולהגיע ללידה רגועה ונינוחה.

 

לסיכום

לעיסוי בכל אחד משלבי ההיריון השונים ישנה חשיבות רבה. עיסוי עדין, המבוצע בידיים מנוסות, יכול להקל על התופעות הפיזיות ועל השינויים הגופניים שאת חווה במהלך ההיריון. במקביל לכך, יש לו גם תפקיד חשוב בשיכוך המתח, הפחתת דיכאון ובשיפור מצב הרוח הכללי. אחד הסודות הידועים ביותר ללידה קלה, חלקה וזורמת הוא להגיע אליה רגועה ככל האפשר, וזה בדיוק מה שספא יכול לעשות עבורך.