איפור קבוע הינו תהליך בו מבצעים החדרה של פיגמנט אל העור עצמו. מדובר בתהליך מדויק המעניק מראה חי וחיוני לעור, מבלי הצורך להיות תלויים באיפור רגיל. הפיגמנטים אותם מחדירים אל העור, מופקים ממינרלים.

אז מה כולל איפור קבוע?

  • הדגשה של הגבות – בעזרת האיפור הקבוע ניתן להדגיש את מראה הגבות, לעבות גבות דקות או לעבות אזורים מסוימים שדלילים באזור הגבה. בשיטת ההצללה יתבצע המילוי באמצעות מיקרופיגמטציה – מילוי של כל שטח הגבה או מילוי באזורים נקודתיים. שיטה נוספת להדגשת הגבות מכונה שיטת השערה – שחזור של השערות באזור הגבה.
  • איפור שפתיים – איפור שפתיים מאפשר לנו ליהנות משפתיים מודגשות לאורך זמן. חלק מהשיטות שמות שגש על הצבע, זאת באמצעות מילוי פיגמנטים טבעיים וחלקן על הדגשת הקו החיצוני מסביב לשפתיים. היתרון של שתי השיטות הוא שניתן בכל מקרה להשתמש בליפסטיק אשר יישמר זמן רב יותר.
  • איפור עיניים – את איפור העיניים מחלקים לאזורים והם קו הריסים, העפעף העליון, פס העיניים העליון (איילינר) ופס עיניים תחתון. באמצעות האיפור הקבוע ניתן להדגיש את כל האזורים הללו או לחלופין רק חלק מהם. המטרה הינה לרוב לפתוח ולהגדיל את העיניים, להרים את הזווית בעפעפיים ולתת מראה חי.

איפור קבוע יתרונות

  • חיסכון בזמן- נשים רבות משקיעות זמן רב באיפור הפנים הן בבוקר והן לפני יציאת ערב. ביצוע איפור קבוע חוסך לא מעט זמן או לחלופין מקצר משמעותית את זמן ההתארגנות.
  • נשמר – כשאנו מתאפרות עם איפור רגיל, בסוף היום הוא עלול להימרח, הוא דוהה ולא נשמר ״טרי״ וחי כמו בשעה הראשונה. באמצעות איפור קבוע ניתן לשמור על המראה השלם.
  • חיסכון כלכלי – במקום לרכוש כל הזמן מוצרי איפור, ניתן לבצע איפור קבוע וכך להימנע מההוצאה הקבועה הזו.