החברים, המשפחה ואפילו הקולגות לעבודה, ממליצים לכם בחום לתאם לעצמכם מסאז' מפנק. המון פעמים קל לכם מאד להשקיע בסובבים אתכם, אך קצת פחות בכם. אם ישנה השקעה ראויה – הרי שהיא ההשקעה שלכם בעצמכם! רבים סבורים כי מסאז' מפנק מתאים רק באירועים מיוחדים – מימי הולדת ועד חגיגת יום נישואין. בפועל, מסאז' מקצועי מתאים לכל אחד מכם – גם בימי השגרה! הגיע הזמן להבין אחת ולתמיד, מהו כוחו של המגע ואיך העיסוי יכול לתרום גם לכם?

שחרור פיסי מכאבים

ראשית, עיסוי מתאים לאלו מכם שסובלים מכאבים פיסיים. מעסים מקצועיים יודעים איך לשחרר כאבים, ולאפשר לכם לחוש הטבה מיידית. כך, המון אנשים שסובלים מכאבים כרוניים או אקוטים בגב או בצוואר לדוגמא, מגיעים בתדירות קבועה אל מכון העיסויים. לצד העיסויים שמטרתם אכן לפנק ולהרגיע, ישנם גם העיסויים בעלי הפן הרפואי-טיפולי. העיסויים לרוב יהיו כטיפול משלים, המתבצע בכפוף להוראות הרופא או הפיזיותרפיסט.

שחרור מנטלי של מתחים

אז לא, עיסויים לא מעניקים מענה איכותי רק לאנשים שסובלים מכאבים פיסיים. ישנם המון אנשים שמקבלים כגזרה את המתחים והלחצים שהם מרגישים. מדובר על מצבים רגשיים שאמורים לחלוף ולהיות זמניים, אך במידה והם הפכו להיות פס קול חייכם, דעו כי יש מה לעשות. מעסה מקצועי ומיומן, יוכל להביא אתכם להטבה משמעותית בתחושות ובסימפטומים שאתם חווים. מצבי לחץ ומתח מתמשכים, יכולים להתפתח בקלות גם לכאבים פיסיים ואת זה חשוב למנוע.

המגע העדין והמבוקר, עתיד להכניס אתכם להרפייה – כזו שתאפשר לכם לקחת אוויר, לנשום ולמלא את מאגרי האנרגיה הריקים שלכם. לעתים, ישנה המלצה להמשיך ולטפל באמצעות עיסויים, זאת על מנת לשמר את התוצאות. חשוב: יש להתחשב בדעתו המקצועית של המעסה, באשר לסוג העיסוי המתאים לכם ביותר.

פסק זמן מהשגרה הלוחצת

נסו לחשוב עם עצמכם, כמה שעות ביום מתוך 24 השעות, אתם משקיעים בעצמכם. ככל הנראה, תגלו כי את מרבית השעות אתם משקיעים במקום העבודה, בגידול הילדים ובמטלות הבית. מירוץ החיים ככל הנראה לא ישתנה, אך מה שיכול להשתנות הוא שינוי התפישה שלכם. כשאתם מפנקים את עצמכם – אתם עושים למען עצמכם! תנו גם לעצמכם את האפשרות ליהנות מעיסוי איכותי ועדין, כזה שישחרר אתכם, ימריץ אתכם ויעניק לכם פסק זמן מהשגרה (שכן, יכולה להיות גם מעט לוחצת).

יתרונות בולטים של עיסויים:

  • הקלה משמעותית בכאבים פיסיים
  • הטבה ברמה המנטלית-נפשית
  • פינוק שלכם בעצמכם!
  • פסק זמן מהשגרה הקדחתנית